B43641A9187M050
MFR.Part #
B43641A9187M050
JLCPCB Part #
C3722721
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 400V 750mΩ 990mA@100Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS