B43641A9128M050
MFR.Part #
B43641A9128M050
JLCPCB Part #
C3721168
Package
Plugin,D35xL57.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 2000hrs@105℃ 3.13A@100Hz 35mm 400V 57.5mm ±20% 插件,D35xL57.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS