B43641A5827M057
MFR.Part #
B43641A5827M057
JLCPCB Part #
C3721904
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.63A@100Hz 2000hrs@105℃ 35mm 450V 52mm 820uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS