B43641A5187M057
MFR.Part #
B43641A5187M057
JLCPCB Part #
C3725124
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.08A@100Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 37mm 450V ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS