B43640G2567M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43640G2567M000
JLCPCB Part #
C1606325
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220mΩ 250V 30mm 560uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS