B43640F2827M002
MFR.Part #
B43640F2827M002
JLCPCB Part #
C3722624
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.9A@100Hz 10mm 150mΩ 2000hrs@105℃ 250V 30mm 37mm 820uF ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS