B43640F2108M000
MFR.Part #
B43640F2108M000
JLCPCB Part #
C1607582
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.35A@100Hz 2000hrs@105℃ 250V 30mm ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS