B43640B2827M000
MFR.Part #
B43640B2827M000
JLCPCB Part #
C3723200
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.85A@100Hz 10mm 170mΩ 2000hrs@105℃ 200V 25mm 37mm 820uF ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS