B43640A9397M067
MFR.Part #
B43640A9397M067
JLCPCB Part #
C1606684
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.56A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 380mΩ 390uF 400V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS