B43640A9108M000
MFR.Part #
B43640A9108M000
JLCPCB Part #
C1612560
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 180mΩ 2.81A@100Hz 2000hrs@105℃ 35mm 400V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS