B43640A5337M007
MFR.Part #
B43640A5337M007
JLCPCB Part #
C1607099
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.54A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 330uF 440mΩ 450V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS