B43640A5127M000
MFR.Part #
B43640A5127M000
JLCPCB Part #
C1601745
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.18Ω 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 450V 710mA@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS