B43640A2687M000
MFR.Part #
B43640A2687M000
JLCPCB Part #
C3723901
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 1.76A@100Hz 10mm 190mΩ 2000hrs@105℃ 200V 22mm 42mm 680uF ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS