B43640A2338M000
MFR.Part #
B43640A2338M000
JLCPCB Part #
C3723076
Package
Plugin,D35xL57mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 3.91A@100Hz 3300uF 35mm 57mm ±20% 插件,D35xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS