B43634A9687M000
MFR.Part #
B43634A9687M000
JLCPCB Part #
C3721319
Package
Plugin,D30xL57mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.49A@100Hz 30mm 400V 57mm 680uF 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D30xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS