B43634A5687M002
MFR.Part #
B43634A5687M002
JLCPCB Part #
C3723665
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 260mΩ 3.48A@100Hz 35mm 450V 52mm 680uF 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS