B43634A2687M060
MFR.Part #
B43634A2687M060
JLCPCB Part #
C1583273
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 140mΩ@100Hz 2.57A@100Hz 200V 22mm 42mm 680uF 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS