B43630E2188M060
MFR.Part #
B43630E2188M060
JLCPCB Part #
C3723698
Package
Plugin,D30xL57mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1800uF 2000hrs@85℃ 250V 30mm 57mm 5A@100Hz ±20% 插件,D30xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS