B43630C5227M000
MFR.Part #
B43630C5227M000
JLCPCB Part #
C3721074
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.46A@100Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 27mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS