B43630B5567M000
MFR.Part #
B43630B5567M000
JLCPCB Part #
C3724472
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.88A@100Hz 2000hrs@85℃ 350mΩ 35mm 42mm 450V 560uF ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS