B43630A9397M000
MFR.Part #
B43630A9397M000
JLCPCB Part #
C3721701
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.17A@100Hz 2000hrs@85℃ 25mm 390uF 400V 450mΩ 47mm ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS