B43630A9127M000
MFR.Part #
B43630A9127M000
JLCPCB Part #
C1583712
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 120uF 2000hrs@85℃ 22mm 27mm 400V 850mΩ@100Hz 930mA@100Hz ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS