B43630A5687M000
MFR.Part #
B43630A5687M000
JLCPCB Part #
C1583971
Package
Plugin,D30xL57mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 180mΩ@100Hz 2000hrs@85℃ 3.52A@100Hz 30mm 450V 57mm 680uF ±20% 插件,D30xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS