B43630A5397M002
MFR.Part #
B43630A5397M002
JLCPCB Part #
C3721210
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.3A@100Hz 2000hrs@85℃ 25mm 390uF 450V 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS