B43630A5107M062
MFR.Part #
B43630A5107M062
JLCPCB Part #
C1603378
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 100uF 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 450V 850mA@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS