B43630A5107M002
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43630A5107M002
JLCPCB Part #
C3722717
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.7Ω 100uF 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 27mm 450V 85mA@100Hz ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS