B43624C9337M000
MFR.Part #
B43624C9337M000
JLCPCB Part #
C1613041
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.07A@100Hz 330uF 35mm 400V 8000hrs@85℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS