B43624A9477M000
MFR.Part #
B43624A9477M000
JLCPCB Part #
C1608325
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.81A@100Hz 250mΩ 30mm 400V 470uF 8000hrs@85℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS