B43584A2228M000
MFR.Part #
B43584A2228M000
JLCPCB Part #
C6467422
Description
-25℃~+85℃ 22.2mm 2200uF 250V 51mΩ@100Hz 6.8A@100Hz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS