B43564A9158M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43564A9158M
JLCPCB Part #
C1614614
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 1500uF 22.2mm 400V 6.4A@100Hz 81.7mm 93mΩ@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS