B43547C5227M000
MFR.Part #
B43547C5227M000
JLCPCB Part #
C1608396
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.65A@100Hz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 35mm 450V 500mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS