B43547A9477M000
MFR.Part #
B43547A9477M000
JLCPCB Part #
C1580579
Package
Plugin,D30xL57mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 110mΩ@100Hz 2.71A@100Hz 30mm 400V 470uF 57mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS