B43547A9107M000
MFR.Part #
B43547A9107M000
JLCPCB Part #
C1584184
Package
Plugin,D25xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 25mm 27mm 400V 520mΩ@100Hz 8000hrs@105℃ 820mA@100Hz ±20% Plugin,D25xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS