B43547A5477M007
MFR.Part #
B43547A5477M007
JLCPCB Part #
C1497919
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.79A@100Hz 240mΩ 3000hrs@105℃ 35mm 450V 470uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS