B43547A5337M060
MFR.Part #
B43547A5337M060
Description
-40℃~+105℃ 10mm 230mΩ@100Hz 30mm 330uF 450V 52mm 8000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS