B43545A9477M000
MFR.Part #
B43545A9477M000
JLCPCB Part #
C5594158
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 130mΩ@100Hz 2.59A@100Hz 2000hrs@105℃ 30mm 400V 470uF 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS