B43545A5567M002
MFR.Part #
B43545A5567M002
JLCPCB Part #
C1613553
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 250mΩ 3.08A@100Hz 35mm 450V 560uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS