B43545A5127M002
MFR.Part #
B43545A5127M002
JLCPCB Part #
C1604213
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.14Ω 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 30mm 450V 980mA@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS