B43544E9827M000
MFR.Part #
B43544E9827M000
JLCPCB Part #
C3724389
Package
Plugin,D35xL57mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120mΩ 3000hrs@105℃ 35mm 4.37A@100Hz 400V 57mm 820uF ±20% 插件,D35xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS