B43544E2567M067
MFR.Part #
B43544E2567M067
JLCPCB Part #
C3722727
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@100Hz 10mm 190mΩ 250V 25mm 3000hrs@105℃ 37mm 560uF ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS