B43544C6227M000
MFR.Part #
B43544C6227M000
JLCPCB Part #
C3723359
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5A@100Hz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 35mm 37mm 500V 560mΩ ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS