B43544A6477M002
MFR.Part #
B43544A6477M002
JLCPCB Part #
C1611025
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.51A@100Hz 270mΩ 3000hrs@105℃ 35mm 470uF 500V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS