B43544A5687M000
MFR.Part #
B43544A5687M000
JLCPCB Part #
C1612568
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 680uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS