B43541A9397M002
MFR.Part #
B43541A9397M002
JLCPCB Part #
C1609828
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.78A@100Hz 290mΩ 30mm 390uF 400V 8000hrs@85℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS