B43522B9687M060
MFR.Part #
B43522B9687M060
JLCPCB Part #
C5113301
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 130mΩ@100Hz 20mm 3.61A@100Hz 400V 40mm 40mm 5000hrs@85℃ 680uF ±20% 插件,D40xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS