B43522B6337M000
MFR.Part #
B43522B6337M000
JLCPCB Part #
C1612262
Package
Plugin,D40xL44mm
Description
-25℃~+85℃ 1.69A@100Hz 330uF 40mm 44mm 5000hrs@85℃ 500V ±20% 插件,D40xL44mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS