B43516B9827M000
MFR.Part #
B43516B9827M000
JLCPCB Part #
C1613659
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 140mΩ 22.5mm 3.32A@100Hz 3000hrs@105℃ 400V 40mm 820uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS