B43516A9827M000
MFR.Part #
B43516A9827M000
JLCPCB Part #
C1621189
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 140mΩ 22.5mm 3.38A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 820uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS