B43516A9188M080
MFR.Part #
B43516A9188M080
JLCPCB Part #
C1616032
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1800uF 22.5mm 3000hrs@105℃ 400V 45mm 5.77A@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS