B43513B9158M000
MFR.Part #
B43513B9158M000
JLCPCB Part #
C1613932
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 1500uF 22.5mm 400V 45mm 6.54A@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS